Хотел „Вила Бела“

Хотел „Вила Бела“

Хотел „Вила Бела“ на своите гости им нуди:

24 часа услуги на рецепција, Бар, Греење, Интернет (безжичен), Клима уред, Паркинг (надворешен сопствен), Ресторан, Соби за непушачи, Тераса.


Капацитети на собите

  • Балкон
  • Бања или туш
  • Греење
  • Клима уред
  • ТВ Кабелска

пријавување 14:00 - 14:00
одјавување 12:00 - 12:00

Телефон
Работно време
24/7
Во месноста Моклиште Кавадарци
Галерија