Фан Паб

Фан Паб

Одлично место за  млади и стари, за нерасположените да се расположат, за напнатите да се релаксираат, за слободното време да го претворите во незаборавни моменти поминати во смеа и забава со вашето друштво.

FUN PUB сега ви нуди се на едно место. Пријатна атмосфера, вкусна храна, билјард и пикадо игри.

Сега ќе можете своето слободно време да го поминете во FUN PUB и да ги вкусите неверојатните рецепти на единствената Fun pub pizza и за прв пат вкусот на похованите пилешки крилца.

Ние се потрудивме за Вас да бидеме најдобри и единствени. Вие ќе треба само да не удостоите со вашето присуство.

PUB на добро познатата локација на старата гостилница Кај Зарката на бул. Македонија.

Пробајте нешто ново, нешто единствено!

Телефон
ул. Никола Минчев бр. 1, Кавадарци
Галерија